Laureaci Certyfikatu Użyteczna Strona

Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego (UDT) jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych

Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym oraz tradycyjnych ubezpieczeniach na życie.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

PUŁAWY to miejsce, w którym technologia i biznes łączą swoje siły, co umożliwia wzrost rolnictwa i innych działów gospodarki. To lider polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego, który od ponad 50 lat daje początek produktom otaczającego nas świata.

Kompania Piwowarska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy piwowarskiej SABMiller, wspólnie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategię „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat

Qcadoo Limited Sp. z o.o.

qcadoo to produkt firmy Qcadoo Limited i jest to rozwiązanie do zarządzania produkcją klasy MES oferowane w modelu SaaS i w oparciu o idee Commercial Open Source.

Castorama Polska Sp. z o.o.

Naszym celem jest realizacja strategii zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym pozytywnym zaangażowaniu na rzecz społeczeństwa.

Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Historia Banku Spółdzielczego w Zwoleniu sięga roku 1910, w którym to utworzono Zwoleńskie Towarzystwo Kredytowe, które w roku 1913 przemianowano na Kasę Stefczyka a w 1917 na Bank Ludowy. Głównym celem Banku było udzielanie pomocy pożyczkowej rolnikom i obrona przed wyzyskiem i lichwą, utrzymanie polskiego stanu, kojarzone z walką o tożsamość narodową.

Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort

***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort z nawiązką spełni wszystkie Twoje oczekiwania o każdej porze roku. W naszym Hotelu zapomnisz o wielkomiejskim zgiełku i hałasie, a dzięki zabiegom SPA i Welness rozbłyśniejsz naturalnym blaskiem latem i zimą

Weltbild Polska Sp. z o.o.

Weltbild (wcześniej Klub Dla Ciebie) to największa firma wysyłkowa, sieć księgarń oraz jeden z największych sklepów internetowych w naszym kraju. To także wydawca książek pod markami Weltbild i Świat Książki.

TUI Poland Sp. z o.o.

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Echange. Firma TUI Poland posiada w swoim portfolio dwie marki touroperatorskie : TUI i Scan Holiday oraz dwie marki dystrybucyjne (salony TUI Centrum Podroży oraz Scan Holiday)

KM Magnum/ GACA SYSTEM

Głównym celem autorskiego programu odchudzającego Konrada Gacy jest promowanie zasad zdrowego i racjonalnego odżywiania w połączeniu z aktywnością fizyczną. Najważniejszym celem programu jest umożliwienie realizującym go osobom powrotu do właściwej masy ciała, a dla osób otyłych i z dużą nadwagą także odzyskanie swojego zdrowia.

IAB Polska

Interactive Advertising Bureau działa na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 2000 roku. Wśród członków stowarzyszenia znajdują się portale i wortale internetowe, sieci reklamowe, agencje interaktywne.

GRUPA ŻYWIEC Sp. z o.o.

Grupa Żywiec to czołowy producent piwa w Polsce. Swoją działalność opiera na trzech podstawowych wartościach: szacunku dla ludzi i środowiska, w którym działa: pasji, przywiązując najwyższą wagę do jakości wszystkiego, co produkuje i przyjemności, którą wnosi do życia poprzez swoje produkty i wspieraną przez nie działalność.

GTW Media Sp. z o.o.

Ad4Mass to innowacyjny i jedyny w Polsce system do zarządzania reklamą internetową, dający zarówno wydawcom jak i reklamodawcom szybki i prosty dostęp do świata usług reklamowych.

T-Mobile Polska S.A.

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

INFOR Training Sp. z o.o.

Centrum Edukacji INFOR Training powstało w 1996 i jest obecnie czołowym w kraju organizatorem szkoleń, kursów i konferencji.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE WARTA S A

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności.

Scan Holiday Sp. z o.o.

Dbamy o zadowolenie każdego klienta. Dajemy radość i słońce. To hasło przewodnie, pod którym - już od 11 lat - pracownicy Scan Holiday nadają realny wymiar marzeniom o podróżach tysięcy Polaków.

Neckermann Polska

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją.

Ministerstwo Gospodarki

Misją Ministerstwa Gospodarki jest stworzenie najlepszych w Europie warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest wiodącą, regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu.

Makro Cash and Carry Polska S.A.

MAKRO Cash & Carry jest liderem w branży samoobsługowego handlu hurtowego. W Polsce istnieje od 15 lat. Posiada 29 hal i zatrudnia ok. 7,5 tys. osób.

LUX MED Sp. z o.o.

Grupa LUX MED i CM LIM świadczy kompleksową opiekę ambulatoryjną i diagnostyczną realizowaną w 66 centrach medycznych prowadzonych pod markami CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS oraz 26 przychodniach przyzakładowych zlokalizowanych w całej Polsce.

Puls Biznesu Bonnier Business Polska Sp. z o.o.

"Puls Biznesu" >wydawany jest przez spółkę Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. należącą do szwedzkiego koncernu Bonnier Group. To jedyny dziennik na polskim rynku poświęcony wyłącznie gospodarce.

Wydawnictwo WIP

Staramy się na bieżąco dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i zmieniających się wymagań naszych odbiorców. Dlatego wydawnictwo sięga po coraz nowocześniejsze środki przekazu informacji, począwszy od tradycyjnych wydawnictw papierowych, poprzez nośniki elektroniczne, publikacje w Internecie a skończywszy na materiałach wideo.

DYNAXO Sp. z o.o.

Firma DYNAXO powstała z pasji, doświadczenia i konsekwencji w działaniu, a rozwija się dzięki ludziom, którzy ją tworzą.

Europejski Fundusz Leasingowy SA

Europejski Funduszu Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Firma aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

EURO NET SP Z O. O.

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną. Oferujemy sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria.

E-commerce Services Sp. z o.o.

E-commerce Services, jedna ze spółek wchodząca w skład Grupy Empik w ramach Empik Media & Fashion (EM&F), właściciel marek empik.com, Smyk.com i empikfoto.pl

Groupama S.A

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń.

Deutsche Bank S.A.

Deutsche Bank jest wiodącym, globalnym bankiem inwestycyjnym świadczącym także wysokiej klasy usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

CYBERBAJT

Cyberbajt to największy dostawca pełnych rozwiązań dla sieci bezprzewodowych w Polsce. Skutecznie wdrażamy nowoczesne i sprawdzone metody aby zapewnić Ci łatwy, bezpieczny i wydajny dostęp do Internetu.

Burda Communications Sp. z o.o.

CHIP to opiniotwórczy miesięcznik dla aktywnych, wykształconych i zamożnych mężczyzn interesujących się nowoczesną techniką. CHIP dysponuje największym laboratorium testowym profesjonalnie oceniającym sprzęt komputerowy, foto-wideo, komórkowy, nawigacyjny oraz do kina domowego.

Avanssur S.A. Oddział w Polsce – AXA Direct

AXA DIRECT rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2006 roku, oferując pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych dla właścicieli samochodów: OC, AC, OC+AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko spotykanych na polskim rynku.

Akademia Dashofera

Akademia Dashofera - tu znajdziesz fachowe, rzetelne informacje i rozwiązania swoich problemów! Dzięki ścisłej współpracy działu seminariów z działem wydawniczym, możemy zaoferować Państwu seminaria i konferencje dotyczące aktualnych i najistotniejszych zmian prawa dla różnych branż.

ABIS Sp. z o.o.

ABIS w swojej 24-letniej działalności zdobył bogate doświadczenie w realizacji zamówień na rzecz sfery budżetowej i gospodarki. Naszymi Klientami są urzędy, stowarzyszenia, organizacje, szkoły, placówki służby zdrowia, jednostki wojskowe, gminy, NGO, ambasady i bardzo liczne przedsiębiorstwa.


 

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki – „Inwestujemy w Waszą przyszłość”. Automatyzacja procesu certyfikacji dla programów Firma Przyjazna Klientowi, Inwestor w Kapitał Ludzki i Użyteczna Strona. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka