Project Description

Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A.

ul. Cybernetyki 7,

02-677 Warszawa

Skandia powstała w 1855 roku jako pierwsze szwedzkie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie. Na polskim rynku obecna jest już od 15 lat. W tym czasie zbudowaliśmy wizerunek rzetelnego partnera oferując klientom wyjątkowe możliwości w zakresie planowania finansowego.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym oraz tradycyjnych ubezpieczeniach na życie.

Klientom umożliwiamy uzyskiwanie w dłuższym horyzoncie czasowym niezależności finansowej, a tym samym realizację istotnych celów życiowych. Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego Klienta. Zapewniamy również dostęp do efektywnych usług zarządzania kapitałem. Naszymi partnerami są specjalistyczne firmy świadczące usługi doradztwa inwestycyjnego i zarządzania aktywami. Od początku działalności w Polsce zyskaliśmy zaufanie ponad 100 tys. Klientów.

Ludzie zawsze byli w sercu naszej organizacji. Ich zaufanie jest naszym najbardziej wartościowym aktywem. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania były jak najbardziej efektywne, pozwalały realizować indywidualne cele i spełniać marzenia.